028.jpg 059.jpg nrok.jpg 023.jpg 013.jpg 069.jpg 002.jpg 056.jpg 070.jpg 051.jpg

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA

Informuję, że w trosce o zdrowie i życie dzieci oraz bardzo niewielkie zainteresowanie rodziców wcześniejszym posłaniem dzieci do przedszkola nasze przedszkole będzie nieczynne do dnia 24 maja 2020r.
Bardzo proszę o zgłaszanie dzieci, które mają  powrócić do przedszkola w planowanym terminie tj. 25 maja 2020r, (poniedziałek). Jednocześnie przypominam o zasadach przyjęcia dzieci do przedszkola w w/w terminie. Priorytet mają rodzice dzieci pracujący w służbach medycznych, mundurowych oraz w handlu – osoby z pierwszej linii frontu walczący z koronawirusem.
Dzieci proszę zgłaszać w terminie do dnia 20 maja 2020r. (środa) do godziny 14:00 na adres: